Ljubav u doba korone
Da li smo se ikada zapitali šta se desilo sa ljubavi u koroni? Da li je ona stradala podjednako kao i sve ostale "grane"? Ljubavi, veze, prijateljstva,... sve je to djelimično nestalo pojavom pandemije koja nam je promijenila život iz korijena i primorala nas da se distanciramo od nama dragih ljudi. Smatram da je u cijeloj ovoj priči najviše stradala ljubav. Tokom korone sam shvatila koliko nam je zapravo malo potrebno da budemo sretni i kako uzmemo svoj komfor zdravo za gotovo. Često sam znala samo sjediti, gledati kroz prozor i razmišljati koliko sam zapravo bila sretna sa prijateljima, porodicom i svim dragim ljudima koji su moj život činili posebnim samo svojim prisustvom. Ali eto, čovjek se izgleda mora navići na sve situacije koje ga zadese, tj. ili se suoči s njima i suprotstavi se ili im se prilagodi, mada ja prva nisam pobornik toga da se trebamo pomiriti s onim kako je i ne pokušati ispraviti neke stvari. Zaista nisam nikada razumjela ljude koji s...